AWI hegesztő

GE background

Feladatok:
  • Előkészíti és végrehajtja a szükséges hegesztő tevékenységeket, dokumentálja azokat,
  • a hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk és utasítások alapján elkészíti a hegesztési varratokat, elvégzi az ehhez kapcsolódó elő- és utómunkálatokat,
  • képes a megkívánt testhelyzetben dolgozni külső-belső térben, olyan munkaterületeken, ahol a légkondicionálás nem lehetséges, miközben az előírt munkavédelmi ruházatot/felszerelést hordja,
  • képes elvégezni egyszerűbb szerelési és lakatos munkákat,
  • tisztán tartja a munkaterületét, és rendet tart a szerszámai között,
  • képes a szükséges mérőeszközöket használni, figyelemmel kíséri hitelességüket,
  • elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát,
  • rendeltetésszerűen képes a munkavégzéshez szükséges emelőszerkezetet használni.
Elvárások:
  • Államilag elismert hegesztői képesítés, teszthegesztésen való megfelelés
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteriajuttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Munkavállalói hotellehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva (közel 70 településről)
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 15 Ft/kmbruttó 30 ft/km (bruttó rész 60.000 Ft-ig)
  • Biztosítás: egészség, élet, baleset
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
A jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot (Figyelem! A jelenlegi helyzet miatt az interjúkat a biztonságos lebonyolítás érdekében videós/telefonos formában valósítjuk meg!):

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező