Karbantartó technikus

GE background

Feladatok:
  • A tervezett és meghibásodásokhoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése, a gépek és berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése
  • A gépek és berendezések státuszának és állapotának folyamatos ellenőrzése (futásteljesítmény, kopások, elhasználódások)
  • Hibaelhárítás, a hibák gyökérokának megállapítása és a javítási akcióterv meghatározása céljából
  • Karbantartási adatbázis fenntartása
  • Részvétel a berendezések telepítésében
  • Rajzok és tervek olvasása és értelmezése
  • Ipari berendezések elektromos és irányítástechnikai/vezérlési rendszereinek ismerete és az ismeretek alkalmazása
  • Alapvető gépészeti ismeretek alkalmazása, marás és NC marás, fúrás és esztergálás technológiák ismerete
  • Eljárások és üzemi folyamatok, biztonsági szabályok betartása
  • A létesítmény területén használt, kezelt, tárolt anyagokra vonatkozó biztonsági előírások betartása és betartatása
  • Különböző emelő-berendezések használata, mint pl. híddaruk, targoncák, személyliftek, emelőszerkezetek
  • Munkavégzésre való alkalmasság állva, ülve, fekve, tetőn, térdelve és a magasban
  • Saját területen Produktivitást/termelékenységet  növelő  akciókban,  Action  Work  Out-okban való  aktív részvétel
  • Betartja az EHS szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
Elvárások:
  • Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy elektroműszerész)
  • 5 vagy több éves gyakorlat ipari berendezések karbantartási területén, a gépek, ill. berendezések elektromos / vezérlési / mérőrendszereinek alapos ismerete
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteriajuttatás a belépés napjától
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 40%
  • Túlóra pótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Munkavállalói hotellehetőség
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Kedvezményes étkeztetés helyben (étterem, büfé)
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva (közel 70 településről)
  • Üzemanyag költségtérítés: nettó 15 Ft/kmbruttó 30 ft/km (bruttó rész 60.000 Ft-ig)
  • Biztosítás: egészség, élet, baleset
  • Sportolási lehetőség helyben: konditerem, sportpálya, squash pálya, szauna
A jelentkezéshez töltsd ki az alábbi űrlapot (Figyelem! A jelenlegi helyzet miatt az interjúkat a biztonságos lebonyolítás érdekében videós/telefonos formában valósítjuk meg!):

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező